Tin Medya 3D Modelleme

3D Modelleme ve Simülasyon

3D modelleme ya da 3 boyutlu modelleme; çeşitli programlar kullanılarak ürün ya da objelerin en gerçekçi biçimde 3 boyutlu olarak çizilmesi olarak tanımlanır. 3D modelleme; mimari projelerden elektronik aletlere endüstriyel ürünlerden mobilya malzemelerine kadar geniş bir sahada aktif olarak kullanılmaktadır. 3D programları ve yazılımları her geçen gün ilerleme kaydederek sektör ihtiyaçlarına daha fazla cevap vermektedir.

Ürün ve projelerin en kaliteli şekilde somutlaştırılması; yapmış olduğunuz çalışmanın en iyi şekilde görselleştirilmesi gerekmektedir. Özellikle katalog, web sitesi, broşür ve sosyal medyada görsellerinde yakalanacak üst düzey kalite ürün ve projelerinizi en iyi şekilde anlatmanızı sağlayacaktır. Farklı açılardan ürünüzün görünümü, istediğiniz ışık ayarları, farklı renk olanakları gibi ayrıntıları sizler için ayarlamaktayız. Halihazırda üretilmiş olan ürünlerinizi bu kaliteye ulaştırmak 3D ürün modelleme ile mümkündür.3D Ürün Simülasyonu

Ürünüzün nerelerde, nasıl kullanılacağını detaylı bir şekilde karşı tarafa anlatmak için 3D simülasyon tekniği kullanılmaktadır. Bu teknik sayesinde ürününüzün kullanılabilirliğini yahut projenizin uygulanabilirliğini test edebilirsiniz. 3D ürün simülasyonu ile ürünüzün tüm teknik ve estetik detaylarını anlatabilir ve en anlaşılır şekilde video şeklinde ürününüzü tanıtabilirsiniz.

Ürünlerin veya projelerin işlevselliğini gerek test etmek gerekse de tanıtmak için geliştirilmiş ürün simülasyonu kullanışlı ve hesaplı bir yöntemdir. Bu yöntem, firmaların az harcama ile çok verim almasını, etkili ve açıklayıcı anlatımlar ile kitlelere daha iyi tanıtımlar yapmasını sağlamaktadır.Neden Biz?

Tin Medya, hizmet vermeye başladığı günden bu yana her zaman fark yaratmak ilkesi doğrultusunda çalışmalar yapmıştır. Bu çalışmalar sonucu edinmiş olduğu birikim ve tecrübe ile; 3D modelleme, 3D tasarım ve 3D simülasyon alanlarında da fark yaratmaya hazır.

Örneklemeler


İletişim


0(541) 366 9716

bilgi@tinmedya.com